Shes 9 Dritare Te drurit 1.20x80cm

Shitet nga: Hasim 11 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
9 Dritare te drurit komplet me xhama

10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim