Shes derë te blinduar 160€

Shitet nga: Xx 29 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e blinduar me dimensione 80x195 cm është ne gjendje shum te mir. Qmimi 160€ i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim