Shes derë te blinduar italiane

Shitet nga: XX 19 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der te blinduar italiane hapet nga ana e majt. Me dimensione 200 x 93cm. Dera osht shum e mir gjendet ne prishtin. Çmimi shum pak i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim