Shes dyer tdrurit me gjith ram

Shitet nga: Xxxx 04 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer druri me ram komplet nghyre kafe per meshum na kontaktoni 35 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim