Shes dyer te dhomav

Shitet nga: Agon 06 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer te dhomav jan ne gjendje te mir jan te punar nga Mobileria Bini. Qmimi 120 € i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim