Shes dyer te mbrendshme

Shitet nga: Astrit Morina 01 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
3 Dyer te mbrendshme ne gjendje te mire. Cmimi i volitshem. Dimenzionet standarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim