Shes dyertë

Shitet nga: Fuad 22 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 dyer të dhomave prodhim i Lesnës shumë pak të përdorura dhe poashtu shes edhe 1 der te hymjes prodhimë shumë kualitativ çmimi është sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim