Shes dyert e dhomave dhe hyrjes pothujase te reja

Shitet nga: Ali 02 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyert e dhomave pothuajse te reja dhe ne gjendje shum te mir dhe nje der te hyrjes te blinduar

044/164-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim