Shes llosterat (dritat)

Shitet nga: Qendrim 18 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes llosterat (dritat) antike te importuara nga Gjermania. Dritat permbajne edhe xhamat speciale.

3 llosterat (dritat) - 200 euro
vetem llosteri i madh - 95 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim