Shiten Dritat ( llusterat)

Shitet nga: Qendrim 17 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes llusterat antik te importuar nga Gjermania, Antik dhe te rinj. Llusterat kane edhe pjeset shtese te qelqit per cdo poq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim