Shiten dy dyer dimenzionet 82cm me 2m te ruajtura

Shitet nga: Toni 03 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy dyer me dimenzione 82 cm me 2 m te larta ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim