Shiten dy par dyer per lokale...

Shitet nga: Kujtim 09 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy par dyer per lokale
Dimensionet 3 me 2.40
Viber: +377 44603821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim