Shitet Dera

Shitet nga: ilir 13 Gsh 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dera e hyrjes e perdorur (e blinduar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim