Shitet derë e blinduar

Shitet nga: XX 22 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e blindume me dimensione 93x200 cm. Hapet nga ana e majt. Dera osht prodhim italian dhe osht ne gjendje shum te rregullt. Çmimi 160€ shum pak i diskutushum. Nr.044122018 ose viber +37744122018.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim