Shitet der dhome shum e mir

Shitet nga: Artoni 28 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet der dhome shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim