Shitet

Shitet nga: Bashkim 18 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Per shkak te rrenimit te shtepis shitet komplet inventari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim