Urgjent Dyer per dhoma

Shitet nga: bekim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Urgjent Shes 10 dyer per dhome. 4 dyer jane me mbindriqim. 5 dyer jane dyer pa mbindriqim. Dimenzionet 90 dhe 80 cm. Shiten edhe ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim