VITRINA TE DYQANEVE-DYER SHIBER-MBYLLJE E TERASAVE

Shitet nga: Lulzim Dje 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E VITRINAVE TE DYQANEVE DYER SHIBER,MBYLLJE TE BALLKONAVE ME ALUMIN DHE XHAMI NJEKOHSUSHT EDHE NGA PLASTIKA-XHAMI.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE
INF.TEL.044/148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim