abazhura antik

Shitet nga: privat 17 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Abazhura antik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim