derë e hymjes nga alumini

Shitet nga: naim 27 Jan 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e hymjes 130 me 210 masa shum pak e perdorun . shitet me nje qmim te arsyshem per 140 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim