dere e hyrjes

Shitet nga: mili 09 Dhj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dera eshte e drurit dim 2.90 m lartesia ;
2. m gjersia , eshte e mir si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim