drita per lokal

Shitet nga: kadri 28 Jan 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 10 drita per lokale a salloj jon te mira pa grritha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim