dritare dhe der e hymjes

Shitet nga: bajram 08 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim 9 dritare te drurit dhe nje der te hyrjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim