dritare e dyer

Shitet nga: rexhep 31 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dritaret dhe dyert e shtepis te plastikes tre vjet te vjetra, arsyeja / e kam lshu shpin per ndertim te lart, kam edhe laminat 40 metr.katror, sidhe kulmin. Te gjitha shiten me qmim te arsyshem *lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim