dritare hekuri me der

Shitet nga: kadri 12 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Sher dritare ose rom i hekrit me dritare me der komplet dimenzioni 2.72 e nalt ndersa e gjer 2.16 mun me jangjit e ka edhe 1 meter me zgjeru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim