dyer dhe dritare

Shitet nga: naim 28 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dy dyer te hymjes nja e aluminit masa 130 me 210 edhe nja nga druri masa 160 me 260 jan pak te perdorne pa defekt qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim