dyer e dritare per lokale

Shitet nga: sheti 23 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare dyer per lokale 4 copa qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim