dyer te brenshme

Shitet nga: dyer 06 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dy dyer druri te reje ne kese me komplet paisjet
ngjyrae e hirit e kremt
qmimi blerjes 175eir
qmimi shitjes 100eur copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim