dyer te drurit

Shitet nga: artann 03 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
jan te bajtura por jan shum t rujtura jan t mira

gjersia1020cm
ggjatsia 1.95 cm deri 2 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim