dyer

Shitet nga: .......... 17 Sht 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dyert 12 copa jon tardhura nga zvicrra te punuara nga druri i vishnnjes me super qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim