dyer

Shitet nga: ilir 23 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer shum te rujtne per shtepi 5 dyer komplet 300e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim