dyr per garazha

Shitet nga: kadri 11 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet rami i hekrit me gjama mund te perdoret edhe per garazha lartsija esht 2,72 ndersa gjersia 2,13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim