shes dyer dhe dritare bej dhe nderrim me vetur

Shitet nga: bajram 28 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare si dhe bej nderrim me vetur qmimi i volitshem dyert dhe dritaret jane material i belgjikes shum kualitative
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim