shes dyer dhe dritare bej nderrim dhe me vetur

Shitet nga: bajram 18 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare prodhim i belgjikes bej nderrim dhe me vetur ..qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim