shes dyer dhe dritare bej ndrrim dhe me vetura

Shitet nga: bajram 01 Sht 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare prodhim belgjikes kualitet i lart qmimi shum i volitshnme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim