shitet dera per sallon

Shitet nga: arben 24 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera dy krahesh per sallon e perdorun por e pa demtuar. I mungon vetem nje ane e llajsnes por mund ti behet te zdrukthtari pa problem. Dimensionet 155 cm me 200 cm. Mundeni me shkru edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim