2 Bateri

Shitet nga: arben 08 Qer 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shiten 2 Bateri, per Lavabo dhe per Tush.

Dyjat se bashku shiten per 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim