Bojler

Shitet nga: adri 02 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shes bojlerin e perdorur i cili pik po nxemsi dhe termostati i punojn per pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim