Dy llavaman dhe ni bide

Shitet nga: besim 07 Nën 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
te gjitha jan ne gjendje te rregullt 40 ero te trijat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim