Elemente të banjos dhe elemente të punëtorisë

Shitet nga: Osman 17 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shiten elementet e banjos dhe pajisjet e inventari i punëtorisë. Më poshtë gjeni listën e elementeve dhe çmimin përkatës. Për çdo informatë shtesë mund të kontaktoni në numrin e telefonit 044350978.

Elementet e banjos:
Dush kabina me bateri unitas ----------80 euro
Lavamani me pasqyrë ------------------150 euro
Guacka -------------------------------------- 40 euro
Pajisjet dhe inventari i punëtorisë:
Tavolina me dollap---------------------- 300 euro
Tavolina me mengele ------------------- 200 euro
Aparati autogen - komplet sistemi --- 200 euro
Vinçi për automjete ------------------------ 60 euro
Mbajtsit për automjete -------------------- 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim