HITI Sauna

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI Kamina 11 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Modele dhe dimensione te ndryshme te saunave

Lokacioni: Cagllvaice - Prishtine

Tel: 044 571 572
049 16 16 00

Produkte te tjera: Kamina, Stufa me dru, Stufa me pelet, Biokamina, Kamina elektrik, Gur dekorativ, Aksesore, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim