Inventar per banjo

Shitet nga: valon 03 Krr 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shes inventarin per banjo fontanen e lavamanin.
Qmimi 10euro komplet. Jane te ruajtura funksionale dhe te mira
049390060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim