Invertar per banjo sipas porosise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria "Valoni" 21 Jan 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Punojme komoda per banjo nga iverica sipas porosise.Ju ofrojme kualitet te garantuar bazuar ne pervojen tone 30 vjecare.Cmime te volitshme dhe produkte cilesore.Gjendsmi ne Fushe Kosove.Mirepresim klientet nga tere Kosova.Transporti per mobile falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim