KADA JACUZZI-EUROPA S.P.A/ORIGINAL

Shitet nga: jacuzzi 22 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
E KE AFER RREGULLIMIN E BANJOS TUAJ?
KE MENDU SE NJE NDER ELEMENTET KRYESORE NE BANJON TUAJ ESHTE RELAXI?
KE LEN HAPSIRE PER NJE KADE ME DIMENSIONET 180X90?
TE KA SHKU MENDJA SE PAS LODHJESE DITORE TE DUHET NJE TERAPI ME UJE?
DONI QE LODHJEN E DITES TA HUMBENI DHE TA KOMPEZONI ME TERAPI RELAXI?
ATHERE NE KEMI MENDU PER KETE:
TE GJITHE KLIENTEVE TE CILET E KAN NEVOJEN PER NJE INVESTIM NE SHENDETIN PA BARNA -
POR ME NJE TERAPI ME UJE.NE U OFROJM NJE KADE JACUZZI .ORIGJINALE ITALIANE.
KADA ESHTE ME KETO PERMASA
DIMENSIONET:180X90
ME KOMAND DIGJITALE .
ME 12 PROGRAME TERAPEUTIKE ME PRESION UJI DHE AVULLI
PROGRAMI PER BOSHT KURIZOR ME PRESION UJIE DHE AVULLI -GJATE GJITHE BOSHTIT KURRIZOR DERI TE QAFA
E TESTUAR NGA TERAPEUTEE ME TE NJOHUR ITALIAN TE FABRIKES JACUZZI/EUROPA
ME DY MOTORRA TE CILESIS SE LARTE DHE ME PROGRAM MBROJTES NDAJ RRYMESE
ME MARRJEN E DY SHAMPONEVE ORIGJINAL TE CILET VENDOSEN NE ENEN SPECIALE QE POSEDON
PESHA E KADES ESHTE 4 HERE ME E RENDE SE KADAT JACUZZI QE SHITEN NE KOSOVE.
ESHTE MODEL CLASIK POR OPERACIONET I KA SHUME PROFESIONALE.
PER NJE INVESTIM NE SHENDETIN E FAMILEJN SUAJ .MOS KURESENI.
TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE KETO NUMERA TE TELEFONIT
+37744194470 EDHE NE VIVER
+355697732180 NE VIBER.
BLERS SERIOZ JU LUTEM.

KJO KADE KA QMIMIN BLERES NE CH/=5990 CHF.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim