Kadë - Xhakuzi

Shitet nga: Don Gecaj 01 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Kadë xhakuzi thuaja e papërdorur. Arësyeja e shitjes është se dëshirojmë të vendosim tush-kabinë në vend të kadës, për arësye praktike. Kada është blerë në FORTESA dhe dhe plotësisht funksionaleshtedhe plotësisht funksionale plotësisht funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim