Kadë per Banjo

Shitet nga: Flora 17 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shitet kada ngjendje tmir, me gjitha elementet dhe mbulesat e bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim