Kada e dushit

Shitet nga: Olt Bexheti 22 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Per shkak te renovimit te shtepise, shes kaden e dushit e cila eshte perdorur nga ambasada amerikane. Kada eshte ne gjendje shum te mire dhe ka dimensionet 90x90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim