Kade, guaske te wc dhe llavabo per banjo

Shitet nga: bekim 08 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
urgjent shes kade, guaske te wc dhe llavabo per banjo .jane te pa perdorura . dimenzioni i kades 160x70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim