Llavaboja per banjo

Shitet nga: rexhep 16 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
shitet llavaboja per banjo , ashtu si ne foto shum e mire dhe vetem dy vjete eshte e perdorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim