Tush kabin

Shitet nga: rasim 08 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
shes tush kabin vetem pjesen e poshtme pa gjama me dimezjone 120-85 e re e pa perdorne dhe harkohore krahi te djatht per informata tjera kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim